Komentarze (19)

 • grafika z biciem mojego serca na stronie :

  http://nacpanaswiatem.blogspot.com/2011/07/shape-of-my-heart.html


  NOWY WYMIAR SZTUKI !!!

 • tzn z dźwiękiem bicia mojego serca :))

  tu niestety nie można jeszcze wrzucić muzyki lub dźwięku lęcącego w tle o czym postulowałam Panu Leszkowi Onakowi pod jednym z jego wierszy :)

 • Podsumowując Kocham Feliksa Lokatora !!!

  a reszta jest milczeniem .... pustaki !!!

  mam odwagę tak napisać bo znam swoją wartość i kto się niepotrzebnie wpierdoli w ten wątek zginie !!! :))))

 • A jeśli niepotrzebnie w wątek wpierdolą się Sting, Jean Reno, Luc Besson i Natalie Portman? Będzie wówczas jakaś taryfa ulgowa?

 • Panie Kazubek wymienił Pan moich ulubionych , więc będzie tylko lekki klaps :) Sting się nasuwa sam, a reszta to już domino bo tylko ta piosenka się kojarzy z tym filmem :) a Luc Besson to mój ulubiony reżyser i scenarzysta , po Leonie, uważam że Wielki Błękit to jego arcydzieło, inne oglądałam produkcje ale to już nie to ... w tych dwóch produkcjach pokazał mistrzostwo tak jak ja pokazuje mistrzostwo w łóżku z Feliksem Lokatorem :))))


  PS zapomniałam o tamtym wątku , maila jutro wyśle bo jestem bardzo ciekawa przeszłości :) bez urazy !

 • Kochana, ja już od niepamiętnych czasów, czyli od 1995 roku (miałem szczęście widzieć ten film po raz pierwszy na dużym ekranie), zasłuchuję się w soundtracku z "Leona" (dlatego żałuję że w powyższym komentarzu nie wymieniłem Erica Serry) - w tej chwili też to robię. Luc Besson niestety rozmienił się na drobne (w sensie wartości artystycznej swoich obrazów) i na grube (w sensie kasowości tychże). Pal licho - dwa arcydzieła wystarczą, "Wielki błękit" jest chyba nawet ciekawszy (choć "Leona" widziałem więcej razy, mam jakąś dziwną słabość do tego obrazu). Uffff, nareszcie jakiś wspólny temat, bo już myślałem, że się pozabijamy (ale gdybyś była uważniejsza, to zauważyłabyś, że oboje "płaczemy po Hemingwayu").

  P.S. Tajemnice alkowy Twojej i FL mnie nie interesują, radzę sobie w temacie.
  P.S. 2 (mniej przyjemne) - grafika słaba :(

 • Tak - trzeba szukać nowych przestrzeni i nieustannie robić jaja, bo jak już pisałem - poezji nie ma. Jest głodne miejsce po niej.

 • Panie Kazubek ? Grafika słaba ? przecież ja swoje serce na dłoni dla Feliksa wyrwałam :)) i pasuje do tytułu piosenki Stinga :)

  Erica Serre znam , zarówno do Leona jak i do Wielkiego Błękitu pisał muze , mam stąd i stąd ścieżke filmową to jest mój konik szczególnie Leon Zawodowiec bo znam Natalie he he :) chociaż żałuje że nie znałam jej wtedy :) a to Panie Kazubek Pan widział ?

  http://w507.wrzuta.pl/film/15XVBgBbyrS/nacpana_swiatem_gangsta

  oglądać z przymrużeniem oka to zrobiłam prawie 2 lata temu jak jak zaczynałam karierę grafomańska na nieszufladzie.pl :))

  a jeżeli chodzi o Hamingwaya właśnie czytam książkę "Hamingway Reporter" autorów Drahoslav i Ivan Machalowie bardzo ciekawa pozycja o Hamingwayu :)

  a jeżeli chodzi o Wielki BŁękit to jest majstersztyk Bessona oprócz Leona , film wali głębią po oczach zarówno oceanu jak i przesłaniem, to moje 2 ulubione dzieła Bessona , bo reszta się rozmywa o komercję wg mnie , a te dwie pozycje zapewniły mu miejsce w moim sercu tak jak Feliks Lokator Pan Światła i Ciemności :)))))))))

 • Panie Maciejowaty dla Pana to są jaja ? czy ta grafika się Panu nie podoba ? ja juzzzzzzzzzzzzzz nie wiem jak mam szokować , mam pokazać gołą dupę ?

  sądziłam że zrobiłam coś nowego i kreatywnego ,a widzę że nikt tego nie docenia ....

  jestem zawiedziona komentarzem, ale ma Pan prawo ....

  chyba zrobię jak Breivick i pozabijam kilku wpływowych poetów wtedy mnie zauważą :)))

  a tak szczerze znam swoją wartość i wiem co robię, i wiem że tylko zawiść i zazdrość powodują takie komentarze :)))

  więc spoko :)

 • Chyba Naćpana nie wiesz, czym są jaja w literaturze. Mój komentarz dotykał spraw jasnych, wybiegających w świetlaną przyszłość. Zazdrość???? Ja tylko czytam, póki co...

 • Panie Maciejowaty K -zazdrośc nie była do Pana skierowana, wiem że jest Pan obiektywny i nad wyraz szczery ,i wiem że trzeba Pana komentarze brać inaczej niż innych , tylko tak zasugerowałam aby podtrzymać rozmowę :)))

 • Filmik mnie bardzo rozbawił :)))))))

 • Ha ha - a to dobre!

 • no to się cieszę :))))))))))

 • Maciejowaty :)) wreszcie coś uznałeś za dobre :)) ja sie poruszam na wielu płaszczyznach sztuki a grafika i video ostatnio mnie bardzo podnieca, mozna zniszczyć każdego :)))

 • Jak najszybciej do kardiologa!

 • "Nowy wymiar sztuki" to zdecydowanie za dużo powiedziane. Sam gif jest całkiem fajny, ale w połączeniu z logo "NŚ art-foto" to straszną tandetą wieje. W każdym razie gratuluję dobrego samopoczucia. To jest najważniejsze.

 • I jeszcze uwaga natury anatomiczno-technicznej. Plama krwi na bandażu chyba za bardzo po prawej stronie. Chyba, że to róża, ale to zapewne nie róża, bo róża to przecież kicz.

 • przystojne serducho ;)

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się